Triclicks Мотоцикл ABS Пластика Страна Крила Обтекател Воздух Deflectors Автомобил-се Покрие За Харли Стрит Глајд Електра GlideTouring 96-13

Triclicks Мотоцикл ABS Пластика Страна Крила Обтекател Воздух Deflectors Автомобил-се Покрие За Харли Стрит Глајд

-84 %

DEN 830.16

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Windscreens/Правец На Deflectors
Материјал Тип: ABS Пластика
Објектот Ширина: 11.6cm
Објектот Висина: 1cm
Објектот Тежина: 0.5kg
Бренд Име: Triclicks
Motobike Направи: Харли-Дејвидсон
Име На Модел: CN2AFRSIDE03SMK CN2AFRSIDE03K
Објектот Должина: 32.5cm
Точка име : Мотоцикл Страна Крила
боја: црн чад
Големина: како се покаже слика
Регионот на Производителот : Кина
Состојба : Нови
Поставување на Возило : ПРЕД
Продажба на начин : Се поставува
Одговара за : Електра Глајд Стрит Глајд и Три Глајд моделите
Година : 1996-2013
Гаранција : Yes

Најдобрите понуди во категоријата