Бесплатен Превозот 10PCS 24LC16B1 СОП-8

Бесплатен Превозот 10PCS 24LC16B1 СОП-8

DEN 240.00

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: e
Напон: v
Температурата На Работа: d
is_customized: Yes
Бренд Име: YUFO-IC
Моќ Дисипација: f
Состојба: Нови
Примена: d
Тип: a

Најдобрите понуди во категоријата