1pc Печурки Торта Мувла 3D Силикони Видови На Форми Брзини Чоколадо Фондан Мувла DIY Печење Украсување Алатки, Прибор A038

1pc Печурки Торта Мувла 3D Силикони Видови На Форми Брзини Чоколадо Фондан Мувла DIY Печење Украсување Алатки, Прибор

-43 %

DEN 90.48

Ново

Това е достапна

Тип: Торта Алатки
Бренд Име: DYan
Непристојни Слика: No
сертификација: CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Материјал: Силикони
Функција: Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна: No
Број На Модел На: силиконски калап
Торта Алатки Тип: Габи,

Најдобрите понуди во категоријата