30PCS/МНОГУ Dip Прекинувач за Полнење Во Кутија 2 3 4 5 6 8 Начин 2.54 mm Toggle Switch Црвена Сина Snap Прекинувачи Мешани Комплет Секој 5PCS Комбинација Сет

30PCS/МНОГУ Dip Прекинувач за Полнење Во Кутија 2 3 4 5 6 8 Начин 2.54 mm Toggle Switch Црвена Сина Snap Прекинувачи

-91 %

DEN 93.36

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Прекинувачи
Бренд Име: core set
сертификација: CQC,CE,EMC,FCC,ГШ,LVD,CCC
Карактеристики: сина, црвена
Гаранција: 3
Број На Модел На: 2 3 4 5 6 8 Начин
Тип На Прекинувач: За Да Се Префрлате Префрлате
Материјал: Пластични

Најдобрите понуди во категоријата