5x Антички Кабинет се Справи со Гроздобер Мебел Knob Креативни Кутија за Чевли Плакарот Фиока Вади Медицина Кабинет се Справува 50x27mm

5x Антички Кабинет се Справи со Гроздобер Мебел Knob Креативни Кутија за Чевли Плакарот Фиока Вади Медицина Кабинет

DEN 383.76

Ново

Това е достапна

боја: Бронза, Месинг
Тип: Мебел Справи & Knob
Стил: Европски
DIY Материјали: Дрво
Број На Модел На: Бронза Кабинет Фиока Knob
is_customized: Yes
Материјал: Цинк Легура
Бренд Име: Haporigin
Теренот-ред Спецификации: Една Дупка
Тип: кабинетот се справи со
Материјал: Цинк Легура
боја: Бронза/Месинг
Дупка проред: Една Дупка
Големина ( L x W ): 50x27mm
Медицина Кабинет Рачка: Yes
useage: Сите видови на Кабинетот Furnitrue
Мебел Кабинет Рачки: Yes
Прстени Копчиња: Yes
Античкиот Кабинет Повлекува : Yes

Најдобрите понуди во категоријата