COWATHER mens појас бренд крава вистински кожни каиши за мажи автоматско тока црна, кафеава боја големина 34-44 cz039

COWATHER mens појас бренд крава вистински кожни каиши за мажи автоматско тока црна, кафеава боја големина 34-44 cz039

-28 %

DEN 449.52

Ново

Това е достапна

Појас Должина: 110cm, 115cm, 120cm, 125cm, 130cm
Тип На Објект: Појаси
Одделот За Името: Возрасни
Шаблон Тип: Цврста
Појас Ширина: 3.5 см
Стил: Формално
Тока Должина: 8cm
Пол: Мажи
Тока Ширина: 5cm
Појаси Материјал: Cowskin,Метал
Бренд Име: COWATHER
Број На Модел На: CZ039
боја: црна браун
Стилот 1: Формално
Пол: мажите појаси
тока форма: Автоматско Тока
Појас Должина: 110,115,120,125,130 cm
Појаси Големина: S, M, L, XL, 2XL
погоден панталони : 34 36 38 40 42 44
Стилот 3: cowskin појаси
Стил 2: Кафеава Боја

Најдобрите понуди во категоријата