Frameless слика на ѕид акрилна слика од броеви апстракт цртање со броеви уникатен подарок боење со броеви 40X50CM танц

Frameless слика на ѕид акрилна слика од броеви апстракт цртање со броеви уникатен подарок боење со броеви 40X50CM

-4 %

DEN 360.00

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 40x50cm Не Врамени, 40x50cm Врамени
Бренд Име: WLDAFEN
Материјал: Лен
Предмети: Слика Слика
Стил: Модерна
Тип: Масла
Рамка: Yes
Поддршка База: Платно
Форма: Еден
Рамка на режимот: Формулиран
оригиналниот: No
Техника: Рачно Насликани
Број На Модел На: SZ-RW1
Обликот: Вертикален Правоаголник
Медиум: Акрилик
Техника: Рачно Насликани
Број На Модел На: слика од броеви
Пакет: валани на цевка
подарок: уникатен подарок за деца семејство
Сликарство: класично сликарство
Пигмент: Акрилна боја четка платно
Calligraphy и сликарство тип: Платно Сликарство
Техника: обоен со себе
Дома декорација: дневна соба Детска Соба свадба декорација
ѕид уметност слика: handpainted маслени

Најдобрите понуди во категоријата