Почетник diy бебе ракување везови везови материјал со дрво везови обрачот не Готовиот производ

Почетник diy бебе ракување везови везови материјал со дрво везови обрачот не Готовиот производ

-90 %

DEN 192.00

Ново

Това е достапна

Стил: Европа
Вез Метод: Нето Везови
Шаблон Тип: Сценско
Материјал: коноп
Употреба: Слики
Рамка: No
Платно Пакување Метод: Укината
Надворешното Пакување: OPPO

Најдобрите понуди во категоријата