ETHIN Милениче Slings Отворено Одење Преносни Мали миленичиња куче ранец Куче превозникот торба за кучиња Патување милениче торба 4 Бои материјали

ETHIN Милениче Slings Отворено Одење Преносни Мали миленичиња куче ранец Куче превозникот торба за кучиња Патување

DEN 283.92

Ново

Това е достапна

Големина: M
Тип: Кучиња
Fitable Тежина:
Шема: Цврста
Тип На Објект: Slings
Стил: Слободно време
Применливи Раса Куче: Мало Куче
Бренд Име: ETHIN
Материјал: 100% Памук
Сезоната: Сите Сезони
Функција: Еко-Пријателски
Тип На Објект: Куче Мачки Превозникот
Применливи Раса Куче: Мало Куче
боја: пинк сина, темно сина, жолта

Најдобрите понуди во категоријата