МИНГ ЈУ 9PCS 25ММ Torx T8-T40 Домаќинство Шрафцигер Поставите Преносни Dismountable И Мултифункционален Завртка Собрание

МИНГ ЈУ 9PCS 25ММ Torx T8-T40 Домаќинство Шрафцигер Поставите Преносни Dismountable И Мултифункционален Завртка Собрание

DEN 81.36

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: PT25-T8-T40-9
Навој На Главата Големина: 6.35 mm
Карактеристики: Dismountable,Мултифункционални
Завртка Тип На Глава: Torx
Тип: прецизност шрафцигер
Со Рачка Или Не: No
Магнетно: No
Бренд Име: МИНГ ЈУ
is_customized: No
Пакет: 5-9Pcs
Материјал: Хром-vanadium Челик
Големина: 25mm

Најдобрите понуди во категоријата