REALSHINING 3D Diy Полн Плоштад Дијамант Везови Шума Крава Тигар Везана Крстот Бод Мозаик Дијамант Сликарство DM367

REALSHINING 3D Diy Полн Плоштад Дијамант Везови Шума Крава Тигар Везана Крстот Бод Мозаик Дијамант Сликарство DM367

-50 %

DEN 211.20

Ново

Това е достапна

Големина: size 25x20cm, size 30x24cm, size 40x30cm, size 50x40cm, size 60x50cm, size 70x55cm
Бренд Име: RealShining
Форма: Посебна
Материјал: Смола
Платно Пакување Метод: Навива
Стил: Пастирски
Дијамант форма: Плоштад
Рамка: No
Pasting Област: Целосна
Број на Бои: 30-45
Шаблон Тип: Животните
Надворешното Пакување: Во текот 35x45cm кутија за пакување,подолу 35x45cm торба за пакување
Употреба: Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
Тема: Шума Крава Тигар
Број на Бои: 30-45
цена: Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Колекции Внатрешни Алатки: Пенкало,Лепак,Зелена Плоча
Предност: Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Фабрика

Најдобрите понуди во категоријата