Марка прилагодено облека, додатоци прилагодено етикета високо-одделение дрвени шатл слободни фабрика директни трговија на големо

Марка прилагодено облека, додатоци прилагодено етикета високо-одделение дрвени шатл слободни фабрика директни трговија

-90 %

DEN 600.00

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: облека labels
Материјал: Платно
Функција: Мие,Еко-Пријателски
Етикета Вид: Главната Lables
Употреба: Чанти,Чевли,Облека
Техника: Извезена
Бренд Име: SLOOBAO
Функција: Декорација
Употреба: DIY
боја: како Слика
Пакување: 1 лист/Пакет
1 многу: 30 Пакети
Стил: Париз, Лондон, Кралската
Употреба: Декорација, DIY
Тип: Во акции на објектот
Големина: 105X150mm
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата