1pc 10*30мм Микро Отвори CZ Циркон Накит, Модни додатоци DIY 8 збор два-дупка конектори хривнија ѓердан за жени

1pc 10*30мм Микро Отвори CZ Циркон Накит, Модни додатоци DIY 8 збор два-дупка конектори хривнија ѓердан за жени

-81 %

DEN 28.80

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Моден
Метали Тип: Бакарни Легури,Бакар
Број На Модел На: EY1203
Шарм Тип: Азбуката, Датуми & Бројки
Стил: Гроздобер
Бренд Име: среќа око
Материјал: Дувачкиот
боја: Злато сребро црна
Големина: 10*30мм
Стил: Микро пломба

Најдобрите понуди во категоријата