Sunnylife 4pcs/set Мотор Силиконски Покрие Заштитник Моторни Guard за DJI ИСКРА & MAVIC ВОЗДУХ

Sunnylife 4pcs/set Мотор Силиконски Покрие Заштитник Моторни Guard за DJI ИСКРА & MAVIC ВОЗДУХ

DEN 45.36

Ново

Това е достапна

боја: Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта
Беспилотни Летала Додатоци Тип: Проп Заштитник
Пакет: Yes
Компатибилен Летало Бренд: DJI
Бренд Име: SUNNYLIFE
Број На Модел На: SP-M962

Најдобрите понуди во категоријата