Reven Jate Поларизирани очила за сонце Магнетни Клип-ons со Пластични TR-90 Супер Светло Рамка за Жените и Мажите Sunshades Polarize

Reven Jate Поларизирани очила за сонце Магнетни Клип-ons со Пластични TR-90 Супер Светло Рамка за Жените и Мажите

26 %

DEN 568.00

DEN 767.52

Ново

Това е достапна

Eyewear Тип: Очила за сонце
Тип На Објект: eyewear
Одделот За Името: Возрасни
Леќа Ширина: 50mm
Стил: правоаголник
Леќа Висина: 31mm
Пол: Мажи
Бренд Име: Reven Jate
Оптички Леќи Атрибут: Огледало,UV400,Поларизирана,Анти-Рефлективен
Број На Модел На: 2251 Поларизирани очила за сонце Клип-ons
Леќи Материјал: Пластични
Рамка Материјал: Пластични
Очила Собранието Услуга: Без Доплата
PD Вредност(Pupillary Растојание): PD е Потребно за Очила Собрание
Леќи кои би Можеле да се Вметнат: Кратковидост,Читање,Photochromic,Поларизирана,Компјутер Леќи
Очила Функција: Читање/Декоративни/Визија Корекција/Очи Заштита
Очила Собранието Време: 1 да 5 дена
Кориснички Леќи Форми: Само за Rimless Очила
Рецепт Податоци Потребни: SPH,CLY,ОСКА,PD и Додадете ако не постои( Двете Очи)
пакување листа: Ткаенина за чистење,Рецепт Картичка,Очила Кутија или во Случај
Меѓународен Превозот Време: 7 до 35 дена со Бесплатен Превозот Метод
Премиум Превозот Избори: UPS-от,DHL,Fedex,EMS,Aliexpress Премиум Превозот

Најдобрите понуди во категоријата