COLORFULBOY Њујорк Цитати Ѕид Уметност Печати Нордиските Постер Платно Сликарство Минимализам Ѕид Слики За Дневна Соба и Спална соба Оркестарот

COLORFULBOY Њујорк Цитати Ѕид Уметност Печати Нордиските Постер Платно Сликарство Минимализам Ѕид Слики За Дневна

-60 %

DEN 114.48

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Рамка: No
Број На Модел На: CO201706000131
Материјал: Платно
Рамка на режимот: Формулиран
Бренд Име: ШАРЕНИ МОМЧЕ
Техника: Спреј Сликарство
Форма: Мулти-слика Комбинација
оригиналниот: No
Медиум: Водоотпорен Мастило
Поддршка База: Платно
Тип: Платно Printings
Предмети: Цитати
Стил: Нордиските
Тип: платно печатење
Слика & Calligraphy: Платно Сликарство
Обичај: Yes
Обликот: правоаголник

Најдобрите понуди во категоријата