PULCHRITUDE 12pcs/многу Метални Легури од Цинк Сакаат Шарм Одговара овална 13mm*18.6 mm Cabochon Pendant поставите Капка Earing Накит Одлуки C0841

PULCHRITUDE 12pcs/многу Метални Легури од Цинк Сакаат Шарм Одговара овална 13mm*18.6 mm Cabochon Pendant поставите

-80 %

DEN 153.60

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: накит наоди
Бренд Име: PULCHRITUDE
Објектот Ширина: 2.5cm
Објектот Должина: 8.3cm
Број На Модел На: C0841
Објектот Тежина: 6.5g
Објектот Висина: 0.24cm
Накит Наоди Тип: Earring Назад
Материјал: Цинк Легура
боја: антички сребрен ; антички бронза;кс злато
Количина: 12 компјутери/многу
големина на конверзија: 1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm
Тежина: 6.5 g/парче
Големина: 25мм*83mm
одговара cabochon големина: овална 13mm*18.6 mm

Најдобрите понуди во категоријата