1Pair Предниот Браник Агол Пак Сигнал Светлина Светилка Индикатори BKC3-51-360F/BKC3-51-350F За Mazda 3 Axela 2014-

1Pair Предниот Браник Агол Пак Сигнал Светлина Светилка Индикатори BKC3-51-360F/BKC3-51-350F За Mazda 3 Axela 2014-

-82 %

DEN 1727.52

Ново

Това е достапна

Температура На Боја: 4300K
Mazda Модел: 3
Тип На Објект: Пак Сигнал
3-Година: 2014,2016,2015
За Возило Брендови/Модел: Mazda
Име На Модел: SL1390
Wattage: 35W
Објектот Тежина: 0.25
Бренд Име: FUSDAR
ОЕМ: RH BKC3-51-350F , LH BKC3-51-360F
Автомобил модел: За Mazda 3 Axela 2014-2016
објектот стил: Предниот браник се претвори сигнал светлина

Најдобрите понуди во категоријата