Нови Пристигнување 5 Парчиња/set Жолта Боја Полирање Мелење Дијамант Мелница за Циркони Порцелански Заби и Сите-Керамика

Нови Пристигнување 5 Парчиња/set Жолта Боја Полирање Мелење Дијамант Мелница за Циркони Порцелански Заби и Сите-Керамика

DEN 1575.60

Ново

Това е достапна

Големина: Standard
Број На Модел На: DY00
Лажни Eyelash Занает: Машина Направени
Бренд Име: Beemyi
Материјал: Метал
Тип: Дијамант Мелница за Циркониум и Сите-Керамика
Цел: За полирање на Циркониум и Сите-Керамика
квалитет: Висок квалитет
боја: ТЕМНИ
Пакет: 5 компјутери/set
Серија: DY00

Најдобрите понуди во категоријата