Бесплатни Shiping! Гроздобер Стакло Sprayer за Полевање Може да се Градина Sprayer со Ретро Бакар Боја Главата Топла Продажба

Бесплатни Shiping! Гроздобер Стакло Sprayer за Полевање Може да се Градина Sprayer со Ретро Бакар Боја Главата Топла

-90 %

DEN 237.60

Ново

Това е достапна

Тип: Распрскувачи
Sprayer Тип: пумпа
Број На Модел На: 1800
Материјал: Стакло

Најдобрите понуди во категоријата