Најновата Led Прозрачна Секси Дама Кристал Вечер Фустан Жените Танц ДС Костим Led Светло го Осветлуваат Фаза Облека Танц Носат

Најновата Led Прозрачна Секси Дама Кристал Вечер Фустан Жените Танц ДС Костим Led Светло го Осветлуваат Фаза Облека

DEN 16272.00

Ново

Това е достапна

боја: Може да се менува 7 бои, Сина led светло, Без led светло
Повод:
Број На Модел На: Ledcostume92
Блескав Време: 1-2 часа
is_customized: Yes
Број на Компјутери: 1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип: Други Реквизити Сјај
Производи име: LED прозрачна секси жени костим танц носат
LED Бои: Сина или прилагодени
Извор на светлина: LED
Повод: Бар , DJ , ноќта на Вештерките,Божиќ,Пантомимичари,партија
Пакување: Пена + Картон пакет
Е _ прилагодени: Yes
Контрола: Префрлување и далечинскиот управувач
Трговија на големо и прилагодени на купувачот : Pls контактирајте ме
Спецификација: 1.5-1.7M

Најдобрите понуди во категоријата