Мини Fanless 15 инчен монитор за вградливи Индустриски панел PC голем екран на допир

Мини Fanless 15 инчен монитор за вградливи Индустриски панел PC голем екран на допир

DEN 10992.00

Ново

Това е достапна

Пакет: Yes
Број На Модел На: ППЦ-150P
Бренд Име: Ling Џијанг
Тип: Индустриски Следење
Процесор: Intel Atom N2800 1.86 Ghz
Димензии: 376x303x33mm
Резолуција: 1024*768
Складирање: SSD 32Gb ( изборен 64GB,128GB,256GB )
меморија: DDRIII 2Gb (max 8Gb)
Оперативен Систем: windows xp / windows 7 / linux
Работна температура: -25 +75
боја: Бела
Тип: индустриски компјутер панел
Производи Статус: Акции

Најдобрите понуди во категоријата