Црна, Сина боја Маскирна Винил Заврши Тркалаат Сина Кавер-Винил Налепница Меур без Автомобил Завиткување Големина:1.50*30m/Ролна

Црна, Сина боја Маскирна Винил Заврши Тркалаат Сина Кавер-Винил Налепница Меур без Автомобил Завиткување Големина:1.50*30m/Ролна

-78 %

DEN 6574.80

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Налепници
is_customized: Yes
Бренд Име: aomior
Налепница Сместување: Целото Тело
Име На Модел: NSCM
категорија: ПВЦ
Објектот Ширина: 5ft
Вид На Налепница: Автомобил Тело
дизајн: Промена На Бојата
Модел: ОЕМ
Тип: Лепак Налепница
Објектот Висина: 60inch
Објектот Должина: 98ft
Објектот Дијаметар: 6inch
Пакување: Доаѓа Спакувана
Материјал Тип: ПВЦ
Име на производ: Црна, Сина Кавер-Заврши
Функција: Воздухот Слободен Балон/Ер Ослободување
Материјал Тип: ПВЦ

Најдобрите понуди во категоријата