WS2813(WS2811 протокол) addressable 5m 30LEDs/m DC5V RGB led пиксели лента,водоотпорен со силиконски слој;IP65,30pixels/M;БЕЛА ПХБ

WS2813(WS2811 протокол) addressable 5m 30LEDs/m DC5V RGB led пиксели лента,водоотпорен со силиконски слој;IP65,30pixels/M;БЕЛА

DEN 528.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Лента
Бренд Име: РИТА LED
LED Чип Бренд: Lumiled
Просечен Живот (часот): 50000
LED Чип Модел: SMD5050
Водоотпорен: Yes
сертификација: CCC,CE,FCC,ГШ,RoHS,ССА
Повод: дневна соба
Извор На Енергија: DC
Енергија: Префрлете
Лента тип: SMD
Потрошувачка на енергија (W/m): 7.36 W/m
Led Диоди Број/M: 30 компјутери/m
Број На Модел На: LT-WS2813-30-DC5V-W-IP65
Спецификации (монистра светлина / m): 30
Напон: 5V

Најдобрите понуди во категоријата