41 cm Автомобил-стил, столче Mesh Ткаенини Lumbar Назад се Подготвуваат за Поддршка на Канцеларијата за Домашна Автомобил Стол Седиште Перница Кул

41 cm Автомобил-стил, столче Mesh Ткаенини Lumbar Назад се Подготвуваат за Поддршка на Канцеларијата за Домашна Автомобил

-83 %

DEN 104.64

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: Автомобил-стил, столче
Употреба: Седиште
Функција: Водоотпорен,Анти-Decubitus
Тип: Седиште Перница/Назад Перница
Шаблон Тип: Цврста
Возрасна Група: Возрасни лица
Стил: Жакард
Бренд Име: Megayouput
Шема: Печатени
Unpick и Измијте: Не Отстранлив и Перат
Обликот: U-Форма
Техника: Рачно изработени
Материјал: Пластични
Пополнување: NO
Греење Метод: Како што е прикажано
Состојба: Нови
боја: Црна
Материјал: mesh ткаенини
Големина: Approx.41 x 41cm

Најдобрите понуди во категоријата