Трговија на големо со Висок Квалитет РК Предавателот Switch За Walkera FlySky WFLY JR

Трговија на големо со Висок Квалитет РК Предавателот Switch За Walkera FlySky WFLY JR

DEN 71.76

Ново

Това е достапна

Употреба: Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип: Хеликоптери
Бренд Име: EACHINE
Алатка Материјали: Алатки
Материјал: Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди: Далечински Контролер
Надградба На Делови/Додатоци: Други
Четири тркала Атрибути: Други

Најдобрите понуди во категоријата