EMS DHL, Нови Маслиново Масло Притиснете Машина Комерцијални Одделение Масло Екстракција Expeller Presser Нерѓосувачки Челик 110V или 220V за избере

EMS DHL, Нови Маслиново Масло Притиснете Машина Комерцијални Одделение Масло Екстракција Expeller Presser Нерѓосувачки

-56 %

DEN 11520.00

Ново

Това е достапна

Тип: милс
Мелници Тип: Храна Мелници
Материјал: Метал
is_customized: Yes
Број На Модел На: Рака чудак масло притиснете
Состојба: Нови

Најдобрите понуди во категоријата