45W издувам должност милениче clipper со 1 казна сечилото 10# во картонска кутија

45W издувам должност милениче clipper со 1 казна сечилото 10 во картонска кутија

-60 %

DEN 1560.00

Ново

Това е достапна

Тип: Кучиња
Тип На Објект: куче коса тример
Број На Модел На: 122
Напон: 220-240V
Бренд Име: Народната
Време На Полнење: Никој
Извор На Енергија: AC

Најдобрите понуди во категоријата