Areyourshop 10PCS Бакар 6.3 mm 1/4inch Моно Џек Приклучок Конектор За Лемење со Висок Квалитет

Areyourshop 10PCS Бакар 6.3 mm 1/4inch Моно Џек Приклучок Конектор За Лемење со Висок Квалитет

DEN 412.56

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: I002-A020-10PCS
Примена: Аудио И Видео,Осветлување
Пол: Машки
is_customized: Yes
Место на Потекло: CN
Тип: Џек приклучок

Најдобрите понуди во категоријата