Бесплатен превозот 10pcs 2% Lanthanated WL20 TIG Волфрам Electrode 2.0 x 150mm Сина Металугрија

Бесплатен превозот 10pcs 2% Lanthanated WL20 TIG Волфрам Electrode 2.0 x 150mm Сина Металугрија

-90 %

DEN 499.20

Ново

Това е достапна

Заварување Тип: Tig Факелот
Бренд Име: JINSLU
Број На Модел На: WL20
Тип: заварување факелот
Заварување Капацитет: добро

Најдобрите понуди во категоријата