3 + 1 Безжична Залак Аларм Комбо Сет со Носат во Полето 3 Залак Индикатори со 1 Приемник Банка Крап Риболов Tackles 4 + 1

3 + 1 Безжична Залак Аларм Комбо Сет со Носат во Полето 3 Залак Индикатори со 1 Приемник Банка Крап Риболов Tackles

-20 %

DEN 1992.00

Ново

Това е достапна

боја: 3 Аларми 1 Приемник, 4 Аларми 1 Приемник
Со Backrest или Не: No
Род Должина: 3.0 m
Род Материјал: Јаглерод Род
Со Стигнале Нога или Не: No
Риболов Прачка Категорија: Крапот Риболов Прачка
Позиција: Резервоар Езерцето
Број На Модел На: риболов залак алармот
Бренд Име: Wifreo
Материјал: Пластични
Примена: Резервоар, Голема Вода Риболов
Макс Работен Опсег: 100 метри
Додатоци Тип: Риба Бел/Alarm

Најдобрите понуди во категоријата