НОВИ 1PCS Nema 11 4 доведе stepper моторни 28 моторни 51mm Должина 2 фаза 0.67 чекор мотор

НОВИ 1PCS Nema 11 4 доведе stepper моторни 28 моторни 51mm Должина 2 фаза 0.67 чекор мотор

DEN 429.84

Ново

Това е достапна

сертификација: RoHS,CCC,CE
Тип: Хибрид
Одржување На Вртежен Момент: 1200
Фаза: 2
Број На Модел На: 28HS51-0674
Тековната / Фаза: 0.67 На
Чекор Агол(степени): 1.8
Име: Бренд Нови
Точка име : nema11 stepper мотор
Моторни должина: 51mm
Отпорот: 9.2
Inductance: 7.2 мз
# на води: 4
Роторот Инерција: 18
Количина: 1pcs

Најдобрите понуди во категоријата