Мешани Железо Круг Spacer Монистра, 4mm, Дупка: 1.5 mm; за 2000pcs/200g

Мешани Железо Круг Spacer Монистра, 4mm, Дупка: 1.5 mm; за 2000pcs/200g

-44 %

DEN 294.24

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: накит наоди
Бренд Име: pandahall
Материјал: Метал
Накит Наоди Тип: Изолација
Објектот Тежина: 230g
Производ Карактеристики: Круг
Број На Модел На: IFIN-E148Y-M
Метална боја: мешана боја
Обликот: Круг
единица: 200g
Материјал: Железо

Најдобрите понуди во категоријата