бесплатен превозот ЗАДНИТЕ ПЕРНИЦИ НАЗАД мочниот МЕУР frun индустрија Воздушна Суспензија Перница Воздух Шок Гума Ракав за Мерцедес w211 задните

бесплатен превозот ЗАДНИТЕ ПЕРНИЦИ НАЗАД мочниот МЕУР frun индустрија Воздушна Суспензија Перница Воздух Шок Гума

DEN 840.00

Ново

Това е достапна

Објектот Должина: 22cm
Објектот Ширина: 10.2cm
Објектот Дијаметар: 10.1cm
Објектот Висина: 10.1cm
Бренд Име: topmomota
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Материјал Тип: Гума
Име На Модел: W211 задните
Тип: Гума Баферот
Специјални Функции: воздухот вибрации
Објектот Тежина: 0.2kg
За Возило Брендови/Модел: Мерцедес-Бенц
Тип: мочниот меур
Позиција: Задните
О. е. Не: 2113200725; 2113200825
OE: А 211 320 09 25 ; 2113200925

Најдобрите понуди во категоријата