Led Прозрачна Секси Дама Кристал Вечер Фустан Жените Танц ДС Костим Led Светло го Осветлуваат Фаза Облека Танц Носат Бесплатен Превозот

Led Прозрачна Секси Дама Кристал Вечер Фустан Жените Танц ДС Костим Led Светло го Осветлуваат Фаза Облека Танц Носат

DEN 16776.00

Ново

Това е достапна

боја: Може да се менува 7 бои, Сина led светло, Без led светло
Повод:
Број На Модел На: Ledcostume92
is_customized: Yes
Блескав Време: околу 1 час
Број на Компјутери: 1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип: Други Реквизити Сјај
Тип : LED Прозрачна кристал жените костими , блескав танц носат
LED Боја : Сина или прилагодено боја
Извор на светлина: LED
Е прилагодено : Yes
Употреба: Фаза на Изведба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Пантомимичари,партија
Контрола : Далечинскиот управувач или да се Префрлиш со рака
Прифати прилагодено дизајн: PLs ми испратите вашата идеја или дизајн
Трговија на големо и обичај купувачот : Pls контактирајте ме
Спецификација: 1.5-1.7M

Најдобрите понуди во категоријата