honghuismart Црвена Боја Стаклени Влакна Висока Добивка UHF VHF Dual Band Антена за Автомобил Мобилни Возило Радија 100W

honghuismart Црвена Боја Стаклени Влакна Висока Добивка UHF VHF Dual Band Антена за Автомобил Мобилни Возило Радија

DEN 480.00

Ново

Това е достапна

боја: Црвена
Is_Display: No
Воки Токи Тип: Автомобил
Димензии: 44cm
Тип: Додатоци
Бренд Име: honghuismart
Број На Модел На: AZ543UV
Фреквентен Опсег: 144/430MHz

Најдобрите понуди во категоријата