Нови Луксузни се Справи со Еден Класичен Европски Стил Слив Тапа Антички Bacia Torneira Топла и Ладна Бања Бамбус Чешми RB1039

Нови Луксузни се Справи со Еден Класичен Европски Стил Слив Тапа Антички Bacia Torneira Топла и Ладна Бања Бамбус

-64 %

DEN 816.00

Ново

Това е достапна

Тип: Слив Чешми
Стил: Единствен Носител На Една Дупка
Стил: Класичен
Бренд Име: samoel
Инсталација Тип: дек монтирани
Топли И Ладна Вода: Yes
Тежина На Пакет:
Тип: Керамичка Плоча Гајтанот
Тапа Планината: Една Дупка
Површински Третман: Римски Бронзени
Број На Модел На: RB1039
Вентил Core Материјал: Керамички
Број на Рачки: Една Рачка
Материјал: Дувачкиот

Најдобрите понуди во категоријата