Кул Отворен Лице Џеб Види Механичка Рака-ликвидација Скелет Гроздобер Златна Стил Синџир Подарок за Мажи Жени Роденденски Подарок P2005C

Кул Отворен Лице Џеб Види Механичка Рака-ликвидација Скелет Гроздобер Златна Стил Синџир Подарок за Мажи Жени Роденденски

-50 %

DEN 400.56

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал: Нерѓосувачки Челик
Пол: Унисекс
Dial Дијаметар: 0.045 m
Рамки Функција: Стационарни
Dial Материјал Тип: Акрилик
Број На Модел На: P2005C
Бренд Име: YISUYA
Dial Прозорец Материјал Тип: Стакло
Стил: Fashion & Неврзан
Рамки Материјал Тип: Нерѓосувачки Челик
Состојба: Нов со ознаки
Движење: Механичка Рака Правец
Функција: ретро
Отпорност На Вода Длабочина: 0m
Dial Екранот: Аналогни
Случај Обликот: Круг

Најдобрите понуди во категоријата