50pcs/многу led зглоб бенд со зебра печати трепка armband ноќта на вештерките божиќ партија decortion отворено настан осветлување хривнија

50pcs/многу led зглоб бенд со зебра печати трепка armband ноќта на вештерките божиќ партија decortion отворено настан

-78 %

DEN 2060.64

Ново

Това е достапна

Повод: Роденден,Ноќта На Вештерките,Забава,Свадба & Ангажирање,Денот На Благодарноста,Божиќ
Сјај Потрошен Материјал Тип: Сјај Закачам
is_customized: Yes
Блескав Време: 8-12hours
Број на Компјутери: 50pcs
Број На Модел На: PTL5018*50
Бренд Име: CNOKYHOUSE
боја: Црвена Зелена Сина, Бела розова портокал

Најдобрите понуди во категоријата