далечински управувач погоден за lg tv AKB72914271 42LE4900 32LE4900 3D LED LCD TV

далечински управувач погоден за lg tv AKB72914271 42LE4900 32LE4900 3D LED LCD TV

-101 %

DEN 47.76

Ново

Това е достапна

боја: САМО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ, ДАЛЕЧИНСКИ И СЛУЧАЈОТ
Бренд Име: hononjo
Употреба: TV
Безжична Комуникација: IR
Број На Модел На: 915+
Пакет: No
Канал: 1
Фреквенција: IR

Најдобрите понуди во категоријата