Фабриката За Промет На Големо Со Висок Квалитет На Современи Апстракт Животинско Рибино Масло Слика На Платно Апстракт Крап Маслото За Домашна Декорација

Фабриката За Промет На Големо Со Висок Квалитет На Современи Апстракт Животинско Рибино Масло Слика На Платно Апстракт

-6 %

DEN 2160.00

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 35x40CMx2P 35x70CM, 40x50CMx2P 40x80CM, 45x60CMx2P 45x90CM
Бренд Име: Huang Уметност
Рамка: No
Техника: Рачно Насликани
оригиналниот: No
Рамка на режимот: Формулиран
Предмети: Животните
Медиум: Масло
Обликот: правоаголник
Тип: Масла
Стил: Апстракт
Форма: Три-слика Комбинација
Материјал: Платно
Calligraphy и сликарство тип: Платно Сликарство
Поддршка База: Платно
Број На Модел На: Апстракт Риба
Материјал: Висок Квалитет На Платно&Бои
Слика Стил: 100% рачно изработени
Рамка: No
Прилагодено За Пакување: OK
Кориснички Други Фото: OK
Сопствени Бои: OK
прилагодена големина: OK
Трговија на големо: OK
Потпишан Вашето Име: OK
Примена: Ѕидот декорација / Подарок за пријателите и семејството

Најдобрите понуди во категоријата