Фабриката Промоција 15 инчен Екран на Допир мини fanless Индустриски Панел PC поддршка win7 & gnu / Linux систем

Фабриката Промоција 15 инчен Екран на Допир мини fanless Индустриски Панел PC поддршка win7 & gnu / Linux систем

DEN 10992.00

Ново

Това е достапна

Пакет: Yes
Број На Модел На: ППЦ-150P
Бренд Име: Ling Џијанг
Тип: Индустриски Следење
Процесор: Intel Atom N2800 1.86 Ghz
Димензии: 376x303x33mm
Резолуција: 1024*768
Складирање: 32GB ssd ( изборен 64GB,128GB,256GB )
меморија: DDRIII 2Gb / max 8Gb
Оперативен Систем: windows xp / windows 7 / linux
Работна температура: -25 +75
боја: Бела
Тип: индустриски компјутер панел
Производи Статус: Акции

Најдобрите понуди во категоријата