Професионални Постојан Eyelash Перм Лосион Голема Количина Eyelash Виткање Perming Испорачува Б Лосион

Професионални Постојан Eyelash Перм Лосион Голема Количина Eyelash Виткање Perming Испорачува Б Лосион

-70 %

DEN 95.76

Ново

Това е достапна

Должина: A Lotion for Perm, B Lotion for Fixed, A and B 1 Set
Тип На Објект: Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier: Други
Број На Модел На: A/B Лосион
Лажни Eyelash Материјал: Други
Лажни Eyelashe Тип: Други Лажни Трепки
Лажни Eyelashe Должина: 1cm-1.5 cm
Лажни Eyelash Занает: Полу-Рачно Изработени
Лажни Трепки Стил: Други
Големина: piece
Количина: 1

Најдобрите понуди во категоријата