многу 12pcs DIY занает метал 4 жица мемо фото носителот клип,глина&торта менгеме додатоци,анти- ' рѓа хром позлатен, должина 10.2 CM

многу 12pcs DIY занает метал 4 жица мемо фото носителот клип,глина&торта менгеме додатоци,анти- ' рѓа хром позлатен,

-100 %

DEN 62.40

Ново

Това е достапна

Материјал: Метал
Магнетно: No
Тип: Мемо Клип
Број На Модел На: AD91X_Z12
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
Површински Третман: сјајна хром позлатен

Најдобрите понуди во категоријата