Моден Злато Розова Златен Стрелката studs Обетки

Моден Злато Розова Златен Стрелката studs Обетки

-22 %

DEN 503.76

Ново

Това е достапна

Метална боја: Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Обликотшема: Лице
Материјал: Кристал
Метали Тип: Цинк Легура
Пол: Жените
Број На Модел На: hfed6
Назад Наоѓање: Притисни-назад
Стил: Романтични
Парична казна или Моден: Моден
Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Бренд Име: Woojila

Најдобрите понуди во категоријата