бесплатен превозот нов стил мала тежина лесно да се protable ip 65 5000mah лумен батерија на рударството капа светилка/headlamp преку dhl

бесплатен превозот нов стил мала тежина лесно да се protable ip 65 5000mah лумен батерија на рударството капа светилка/headlamp

DEN 1512.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Предните светла
Водоотпорен: Yes
сертификација: CCC,CE,RoHS,УЛ
Зрак Агол: 60°
Префрлете Го Режимот: Висок/Низок
Модел на LED Монистра: Q5
Цел: кампување риболов
Извор На Светлина: LED
Wattage: 1w
Тип На Батерија: Литиум Јонска
Број На Модел На: Kl2.5
ip: 65rate
Лумен: 5000LM
Влезен Напон: 85V-240V
тело материјал : ABS
Извор На Енергија: Батерија
Работен период: >15ч
Капацитетот На Батеријата: 2500mAh
Тип На Батерија: Батерија 18650
Живот: 50,000 h
Место на Потекло: Fujian Кина

Најдобрите понуди во категоријата