Арктикот Урбани Кавер-Wrapping Винил Снег Кавер-Винил Автомобил Заврши Стил Арктикот Маскирна Пиксели Автомобил Налепница Големина:1.50*30m/Ролна

Арктикот Урбани Кавер-Wrapping Винил Снег Кавер-Винил Автомобил Заврши Стил Арктикот Маскирна Пиксели Автомобил Налепница

-78 %

DEN 6574.80

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Налепници
дизајн: Промена На Бојата
категорија: ПВЦ
Вид На Налепница: Автомобил Тело
Објектот Дијаметар: 6inch
Објектот Висина: 60inch
Тип: Лепак Налепница
Бренд Име: aomior
Објектот Ширина: 5ft
Модел: ОЕМ
is_customized: Yes
Објектот Должина: 98ft
Пакување: Доаѓа Спакувана
Име На Модел: NSCM-11
Налепница Сместување: Целото Тело
Материјал Тип: ПВЦ
Име на производ: Арктикот Заслепуваат Кавер-Винил Автомобил Заврши
Функција: Воздухот Слободен Балон/Ер Ослободување
Материјал Тип: ПВЦ

Најдобрите понуди во категоријата