Мало За Diy 100pcs Случаен Мешани ракета Шема Дрво Сликарство Шиење Копчиња Scrapbooking 23x36mm

Мало За Diy 100pcs Случаен Мешани ракета Шема Дрво Сликарство Шиење Копчиња Scrapbooking 23x36mm

-84 %

DEN 179.76

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Копчиња
Декорација: Никој
Функција: Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Без Никел
Бренд Име: AXHSR
Техника: Сликарство
Материјал: Дрво
Копчето Тип: 2-Дупки Копчето
Обликот: Пеперутка
Стил: Flatback
Број На Модел На: микс-23mm-36
боја: случаен мешани
Големина: 23mm*36mm

Најдобрите понуди во категоријата