MEIKE МК-DC1 N2 Далечински Управувач Shutter Ослободување Кабел За Nikon D70S D80 Како MC-DC1

MEIKE МК-DC1 N2 Далечински Управувач Shutter Ослободување Кабел За Nikon D70S D80 Како MC-DC1

DEN 167.76

Ново

Това е достапна

Тип: Жица
Бренд Име: MEIKE
Компатибилен Бренд: NIKON
Пакет: No
Број На Модел На: Далечински Управувач За Nikon D70S D80
Состојба: Нови
Конективност: кабел
Тип: Далечински Контроли
Компатибилен: за nikon
Земја/Регион на Производство: Кина
За Да Се Вклопи: Камерата
Модел: MEIKE МК-DC1 N2

Најдобрите понуди во категоријата