(1pair) Висок квалитет Max 90mm Работа на далечина Жичен Возен Вратата, Аларм Магнетни Switch Прозорец метална Врата се Отвори Управувач Вратата за сензорот

(1pair) Висок квалитет Max 90mm Работа на далечина Жичен Возен Вратата, Аларм Магнетни Switch Прозорец метална Врата

DEN 221.76

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: ОК-56
Бренд Име: SAIFULI

Најдобрите понуди во категоријата